rusva_karuna_150.png

MOTERS FOTOSESIJA

Laisva, jausminga, autentiška. Tai subtilus kūniškumas, moteriškumas, jausmai ir pojūčiai. Tai kvietimas atsiverti tai daliai savęs, kuri kasdien galbūt yra nematoma.. Ir, nesvarbu, tau 20+ ar 40+

 

Moters fotosesija: įkvėpti autentiškos savęs

Moteris – tai jausmai, jutimai, juslės. Nuo vaikystės mus žavėjo visa kas pasakiška, nežemiška, pakylėta. Svajojome būti princesėmis, fėjomis, balerinomis. Didelėmis akimis ieškojome stebuklų, širdimis – neišsenkamos meilės, supratimo, savų. Ištikus gyvenimui, kiekviena patekome į skirtingų istorijų puslapius. Žemiškus, dažnai nusveriančius, svajones prigesinančius. Tačiau jausminė savastis juk niekur nedingo. Su metais jauti kaip ji auga ir plečiasi, nebesutilpdama po kaukėmis ar tobulais makiažais. Ji ieško būdo įkvėpti autentiškos savęs... 

Kviečiu į fotosesiją iš moters moteriai. Kartu sukurti jaukią atmosferą ir atsiverti tai daliai savęs, kuri kasdien galbūt yra nematoma. Užsimerkti išorei, su smalsumu atsimerkti savo vidui. Atsipalaiduoti, patirti geranoriškumą savo veidui, kūnui. Priimti savo rimtį, nesuvaidintą žvilgsnį ar liestis prie svajingo vidinio jausmų pasaulio. Pajusti nesumeluotą savęs vientisumą... Pozuoti nemoku ir aš. Gražiausi kadrai gimsta tada, kai tiesiog pasitikime ir atsipalaiduojame.

Kaip pasiruošti? Apranga, vieta, detalės

Ką apsirengti?
Tai, ko gero, yra dažniausias visų laikų moterų klausimas :) Aptarus fotosesijos temą, m
ielai patariu ir pakonsultuoju ką pasirinkti. Įkvėpimui pasidalinu Pinterest'e surinktų aprangos derinių albumais. Fotosesija – tai puikiausia proga atverti spintas ir apsirengti tai, ką laikei ypatingai progai. Galbūt kažką ekstravagantiško, gal kažką drąsaus. Romantiškam įvaizdžiui sukurti puikiai tinka įvairios detalės – raukiniai, nėriniai, ažūras, laisvos suknelės ir skrybėlės. Į fotosesijas dažnai atsinešu savų mylimų skrybėlių ;)

Spalvos

Mėgstu rudens spalvų paletę.. Balta visada atrodo pakylėtai. Fotosesijoms visada labai tinka vienspalviai ir subtiliai marginti rūbai. Tinka pagalvoti apie drabužių sluoksnius, kad fotografuojant būtų galima nuimti ar pridėti, išgauti naujų derinių.

Makiažas, plaukai

Tikrai ne visada būtinas sudėtingas makiažas ir šukuosena. Daugelis mano modelių puikiai pasigražina pačios. Žinoma, išbaigtą rezultatą garantuoja kiek įmanoma tolygi veido odos spalva, t.y. vienodas tonas (žinia, nosis, paakiai būna kitokie..). Subtilus profesionalus makiažas ir dailus sušukavimas yra puikus pasirinkimas – turiu rekomendacijų kur kreiptis (galima nuvykti pas visažistes ar už papildomą atlygį išsikviesti į fotosesijos vietą).

Vieta
Fotografuoju tiek dienos šviesoje, tiek su studijine blykste. Turiu ervę savo mankštos studijoje, Lazdynų g. 21, Vilniuje. Galiu atvykti į tavo erdvę. Svarbu, kad netrūktų langų, šviesos. Šiltuoju metų laiku organizuojamės ir lauke – miške, mieste ir kt. Smagus pasirinkimas – išsinuomoti erdvę mano mėgiamoje Brazzi fotostudijoje. Ten nestinga stilingų dekortyvinių sienelių, fotelių, augalų, neribotos galimybės sukurti norimą nuotaiką ir apšvietimą su blykstėmis.

 
 
ryza-fotografija-15.jpg

iki 1 val.

Dovana sau ypatingą dieną, portretai darbo poreikiams (su lengvumo jausmu), mankštos fotosesija studijoje, o galbūt Tu svajingoje saulėlydžio / žiedų / rudens spalvų / sniego nuotaikoje?.. Fotosesija, kuriai nereikia daug jaudulio ir ilgo pasiruošimo.

 • 1 įvaizdis / lokacija

 • iki 20 redaguotų fotografijų +
  juoda balta versijos savo nuožiūra

 • Atlikimas – iki 1 sav.*

*šiuo metu.

150€

REC02431.jpg

1,5 val.

Svajingas pasivaikščiojimas senamiesčiu ar stabtelėjimas parke, ar fotosesija studijoje derinant dalykinį ir romantinį įvaizdį. Dienos ar subtilios studijinės šviesos pasirinkimas. Lyg aukso viduriukas laiko ir bendrų kūrybinių jėgų atžvilgiu. 

 • 1-2 įvaizdžiai / lokacijos

 • iki 30  redaguotų fotografijų + juoda balta versijos savo nuožiūra

 • Atlikimas – iki 2 sav.*

*šiuo metu.

200€

ryza-fotografija-011.jpg

2 val.

Kai norisi daugiau savęs! Proga leistis į kūrybinius ieškojimus per aprangą, šviesą, nuotaiką, lokacijas. Dalykinis, kasdienis, sportinis, romantiškas, bohemiškas, subtiliai seksualus –boudoir stilius. Kurti savo foto istoriją, išdrįsti atsiskleisti – tai išties veikia it meilės sau terapija.

 • 3-4 įvaizdžiai / lokacijos

 • iki 40 redaguotų fotografijų + juoda balta versijos savo nuožiūra

 • Atlikimas – iki 3 sav.*

*šiuo metu.

250€

Ilgesnių fotosesijų kainos

 

3 val. – 300€ (iki 60 redaguotų fotografijų), 3,5 val. – 350€, 4 val. – 400€. Į bendrą laiką įskaičiuojamas visas fotografės laikas su klientu – pervažiavimai, aprangos keitimas, laukimo pauzės ir pan.

Jei niekuomet neisi į girią, tau nieko niekada nenutiks, ir tavo gyvenimas taip ir neprasidės.

 

Clarissa Pinkola Estés