Estera

Aistės talentas tikrai nėra tik nuostabiai išjaustos fotografijos, tai aprėpia daug daugiau.. Fotosesijos metu be galo jauku tiesiog BŪTI: kartu su šia puikia fotografe, paskęsti aplinkoje, taip pat ir trumpam savyje. Jaukios akimirkos, jokios įtampos. Ryšys, kurį Aistė užmezga su žmonėmis, yra toks šiltas, kad fotografuojantis gražiausios akimirkos tarytum išplaukia visiškai natūraliai.

ryzafoto_13.jpg

Ramunė

Labai daug komplimentų gavau už gražias fotografijas, draugės liepia įsirėminti. Ir atrodo, kad nuotraukos „nešlifuotos". Aš be žado, taip galima ir susireikšminti :)  

Po susitikimų su tavimi išlieka visad kažkokia vertė, penas širdžiai, pamąstymams ir ramybė su tavimi ir prieš tavo kamerą, labai ačiū Tau už galimybę ir patirtį!

vaiva.jpg

Vaiva

Aistė ypatinga savo gebėjimu iš detalių matyti visumą, sukurti atmosferą, kurioje jauku atsipalaiduoti. Kiekvienoje nuotraukoje tarsi naujai pamačiau save, kokia net nežinojau esanti :)  Ir tuo pačiu visur lieka žiupsnelis jos - galia iš techninių dalykų sudėti harmoningą, derančią visumą.

Miglė

Nuostabiausia fotografė ♡ Tiek procesas, tiek rezultatas suteikė pačias geriausias emocijas. Ir vis dar teikia!

Laisvė, lengvumas, grožis, jaukumas, tikrumas.. kiekviena nuotrauka tarsi meno kūrinys. Ypatingas žmogus, kuriantis įspūdingą grožį. Pamačius nuotraukas negali patikėti, kad taip gali sau patikti! Ačiū ♡♡♡ Tikrai norėsiu kartoti!

Rūta

Aistės nuotraukos yra daug daugiau nei tik gražus kadras. Kaskart kai pamatau jos fotosesijų akimirkas, susižadina visi pojūčiai, lyg natūraliai žiūrėčiau ne akimis, o širdimi. Viskas taip tikra, kad, rodos, gyvumu alsuoja čia ir dabar. Jaučiuosi kaip užburta :) Ir tai yra ypatingosios fotografės (ir ne tik) Aistės magija. Rekomenduoju visiems, kam norisi ne ti(e)k tvarkingo kadro prie dailių dekoracijų, bet ir tikrumo. O ir būti jos fotografuojamai yra taip lengva, kad norisi dar ir dar! Dėkoju, Aiste, kad viskas, ką darai, dar iš širdies ir tuo daliniesi.

Ingrida

Labai nemėgstu nenatūralių, „iščiustytų" fotosesijų. Gražu į kitus pažiūrėti, bet pati nenoriu. Aistė atsižvelgė į visus pageidavimus. Tiesiog išėjome pasivaikščioti, o Aistė pabuvo stebėtoja. Jokio vadovavimo, jokių nurodymų. Rezultatas pranoko visus lūkesčius, gavau būtent tai, ko norėjau. Nekantriai laukiame pavasario, kuomet galėsime pakartoti su likusiais šeimos nariais. Ačiū už superinius kadrus!

Agnė

Nuo pirmos susitikimo akimirkos buvo taip lengva! Bendrauti. Ppozuoti beveik net nereikėjo - kaip buvo smagu įsijausti į pasivaikščiojimą po miestą puikioje draugijoje. Ačiū už puikias nuotraukas ir už laiką kartu!

Diana

Tas lengvumo pojūtis ir tarsi visad buvęs abipusis pasitikėjimas padeda jaustis ramiai ir, svarbiausia, savimi, bendraujant su Aiste. Ačiū už puikiai praleistą laiką ir nuostabių akimirkų užfiksavimą!

Vaida

Aistės pajautimas moteriškumo ir žmogaus savitumo bei žmonių tarpusavio ryšio ypatingas. Su ja fotografuotis nėra jokio streso, viskas vyksta taip natūraliai su subtiliu vedimu ir patarimais. Žaviuosi Aiste tavo talentu, linkiu sėkmės ir nuoširdžiai rekomenduoju!

Veronika

Aš nežinau, kaip uždėti 100 ⭐, bet ir tiek neužtektų šitam gražiam, visomis prasmėmis, žmogui apibūdinti. Ačiū už nepamirštamą laiką tobulos fotosesijos metu.

Visokeriopos sėkmės ir ne mirštančios mūzos!!

Simona

Ohhh!!! Milijonas nuostabių nuotraukų 😍🌸🌈 Noriu mamai nusiųsti, draugėms ir net nežinau kurias parodyti!..  Emocijų lavina užplūdo vos pamačiau. O taip jau reikėjo moteriškų momentų. Po ilgo buvimo namuose, po neįvykusių kelionių, po uždžiūvusios kosmetikos, po visko kas buvo kitaip. Ačiū už prisiminimus visam gyvenimui! Aiste, tu esi nuostabi 🧡

Laura

Visos moterys gražios, kai fotografas geba tą ypatingą momentą pagauti. Lenkiu žemai galvą Aistei :) Žaviuosi tavo noru ieškoti, eksperimentuoti, atrasti ir man be galo gera būti tų atradimų dalimi! Kolegos labai giria. sesė, mama visi klausia kas fotografavo :)) O draugės jau organizuojasi į fotosesiją kartu – visos nori tokių gražių nuotraukų!

Nora

Kooookio nerealumo nuotraukos!! Ačiū, Aiste, už tuos ekspromtus ir tokius šiltus kadrus! Mes mielai ir rudenį, ir žiemą atvažiuosim, kur prireiks :))

Laura

Ačiū už nuotraukas!

Labai džiaugiuosi jomis!